Bukuroshja që e urreu e mbarë bota , sidomos femrat! Ja arsyeja pse..!

0
186
Vetëm dy muaj më parë, tabloidët ishin të mbushur me shkrime rreth bukuroshes Paola Paulin, aktores dhe modeles së bukur, e cila kishte arritur t’ia pushtojë zemrën këngëtarit kontrovers Justin Bieber.

Këngëtari kanadez ishte vetëm për pak kohë në lidhje dashurie me këtë bukuroshe, por kjo ka mjaftuar që fansat nga e mbarë bota ta gjejnë dhe pastaj ta ofendojnë zeshkanen atraktive në Instagram.Ajo shumë shpejt ishte shndërruar në njërën nga femrat më të urryera në botë, sidomos nga femrat, për faktin se e kishte kapur njërin nga meshkujt më të dëshiruar.Bukuroshja kishte arritur popullaritet të madh me rolin e saj në serinë e njohur “Players”, ku luan përkrah aktorit Dwaine Johnson. Por as këto ofendime nuk e kishin dëshpëruar Paola-n, pasi ka vazhduar të bëjë jetën e saj normale pas ndarjes nga Justin .

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here