VECOJME NGA EMISIONET NE TV KOPLIKU “FJALA PER JU…….”

0
144

Ne Fillimet e fushates elektorale per zgjedhjet e dates 25 qershor, veçmas shume të tjerve, ishte i ftuar edhe kryetari i Bashkisë M.Madhe Tonin Marinaj.Gjatë pergjigjes së pyetjeve të bëra, kreu i Bashkisë u tregua i sakt, ndersa pati deklaruar fitoren e PS në shkallë kombertare dhe në Bashkinë e tij.Nderka u shpreh edhe per arritjet e tij në krye të bashkisë falë mbeshtetjes së deputetit Paulin Sterkaj dhe kryeministrit Edi Rama.Ndaj me këtë fitore Marinaj shpreson per më shumë mbeshtetje…


LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here