SKENDERBEU NESE KALON DINAMON E ZAGREBIT , KA VENDOSUR …

0
140

Nga arritja ne raundin Play Off në Europa League , KF SKENDERBEU ka arkëtuar 920 mijë euro . Nderkohe nëse arrin grupet atëher përfiton neto rreth 2.5 milion euro . Ajo që është më e rendësishmja , gjithmonë nëse kalon Dinamon e Zagrebit . Presidenti Takaj ka vendosur qe parate e fituara te mos i fusin në arken e kompanise së tij por , do të rikonstruktoj stadiumin “SKENDERBEU” .Kjo me qëllimin e mirë që korçaret ti luajnë ndeshjet në shtëpine e tyre , pranë tifozerisë së tyre të zjarrtë . Kësisoj futbollistet dhe tranjeri i Skenderbeut kanë të gjitha shanset të vëjnë në provë nëse e mban apo jo premtimin , presidenti Takaj .


SHARE
Artikulli i mëparshëmERTILA KOKA ; DASHURIA IME PER MOMENTIN ESHTE …
Artikulli tjetërLOGU I BJESHKËVE T’KELMENIT
Revista "FJALA" është në treg për shtypin shqiptar, por edhe më gjerë, që nga viti 2012, por nga vlerat që mori dhe ofroi, kjo revistë bashkangjitur dhe me aktivitete social-kulturore, lindi ideja për të krijuar për ju të dashur lexues edhe këte uebfaqe...

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here