Njoftohen në Facebook , 44-Vjeçarja braktis 9 fëmijët për të riun Afrikan

0
284
Një nënë e 9 fëmijëve ka braktisur familjen e saj për të jetuar me të dashurin e saj të cilin e njohu në Facebook.

Heidi Hepworth, 44 vjeç, nga West Boldon, Tyneside e Jugut, tha se si ajo e takoi Mamadou Jallow, 32 nga Kamboxhia në Facebook.

Kur u pyetën: “A besoni se kjo është dashuria e vërtetë?” Ajo u përgjigj: “Po, jam shumë e lumtur”.

Heidi dhe i dashuri i saj aktualisht mbajnë një marrëdhënie në distancë.

Ajo nuk ka plane për të shkuar në Afrikë por mendon që ai të shkojë në shtëpinë e saj.

Heidi shpjegoi se si ata “ranë në dashuri” në mediat sociale.

Ajo tha: Ne biseduam në Facebook për tre apo katër muaj. Gjërat përparuan mes meje dhe Jallow dhe unë vendosa të shkoja në Kamboxhia ta takoja. Udhëtimi ishte i frikshëm, por ai më priti atje dhe u takuam. Ishte magjike.

Ajo thotë se Jallow nuk po e takon atë për përfitime financiare. Ai nuk dëshiron asgjë. Ai ka tre biznese. Ai ka pasaportën e tij, vizën e tij – pse ai do të më kërkojë për vizë nëse ai ka një të tillë. Ai vjen rregullisht në Angli për të vizituar djalin e vëllait të tij. Kështu që vjen rregullisht.


SHARE
Artikulli i mëparshëmVllaznia humbet 1 – 4 ndaj Skenderbeut
Artikulli tjetërKafeja e dashurisë
Revista "FJALA" është në treg për shtypin shqiptar, por edhe më gjerë, që nga viti 2012, por nga vlerat që mori dhe ofroi, kjo revistë bashkangjitur dhe me aktivitete social-kulturore, lindi ideja për të krijuar për ju të dashur lexues edhe këte uebfaqe...

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here