MALESOR TË SUKSESSHËM EDICIONI I TRETË SË’SHPEJTI …

0
459

Revista “Fjala” tashmë shumë shpejt do e thonë fjalen tuaj të nderuar lexues . Personazhet e suksesshme po përzgjidhen nga ju , ndaj s’shpejti do organizohet edicioni i tretë Malësor të Suksesshëm . Madje kësaj rradhe gjeografia e pjesmarrjes në këtë event artistikë do jenë më e gjërë se c’do vit tjetër , nga Londra , Amerika , Italia , e Gerqia . “Viti i Skenderbeut” i mbledh të gjitha në një . Ndaj këtij qëllimi i sherbeu edhe takimi me përfaqesues të shoqates ” Vllazëria Martin Dreshaj , M.Madhe Kosovë ” , asaj të Dukagjinit . Ky aktivitet do të ketë disa faza , por më interesantja është se pikërisht këtu do vlerësohet edhe njëri nder artistet më brilantë të trevës M.Madhe , këngëtari i talentuar që iku para kohe Arben Delaj . Është ” Viti i Skenderbeut ” , ndaj vlerat kësaj rradhe marrin super vlerë .

Foto përshtatese : 


SHARE
Artikulli i mëparshëm“ZEF HOTI ZOGU I ZANES , DJALI I STARES E TRIMI I SPANJËS”.
Artikulli tjetërNë zemër kam ndezur zjarrin e dashurisë
Revista "FJALA" është në treg për shtypin shqiptar, por edhe më gjerë, që nga viti 2012, por nga vlerat që mori dhe ofroi, kjo revistë bashkangjitur dhe me aktivitete social-kulturore, lindi ideja për të krijuar për ju të dashur lexues edhe këte uebfaqe...

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here