” Malesia e Madhe dhe fisi Ivezaj Në rrjedhat e historisë “

0
283

Malesia e Madhe dhe fisi Ivezaj ne rrjedhat e historise.

Posted by Televizioni Kopliku on Saturday, August 26, 2017


SHARE
Artikulli i mëparshëmZoti jem është i mirë …
Artikulli tjetërPena Shkodrane , të ftuara tre poete me tre poezi …
Revista "FJALA" është në treg për shtypin shqiptar, por edhe më gjerë, që nga viti 2012, por nga vlerat që mori dhe ofroi, kjo revistë bashkangjitur dhe me aktivitete social-kulturore, lindi ideja për të krijuar për ju të dashur lexues edhe këte uebfaqe...

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here