KARIKATURE

0
375

Nga : Shaban Bercaj 

 


SHARE
Artikulli i mëparshëmVJOLA , NJË LULE QË NUK VYSHKET KURRË
Artikulli tjetërRUGOVA KRESHNIKE … NE PENDEN E AUTORIT : FAZLI MURIQI
Revista "FJALA" është në treg për shtypin shqiptar, por edhe më gjerë, që nga viti 2012, por nga vlerat që mori dhe ofroi, kjo revistë bashkangjitur dhe me aktivitete social-kulturore, lindi ideja për të krijuar për ju të dashur lexues edhe këte uebfaqe...

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here