I JEPET LAMTUMIRA E FUNDIT KENGETARIT ARBEN DELAJ

0
5146

Kjo ditë e hënë ka qënë një ditë dhimbje , një ndarje me artistin dhe këngëtarin e talentuar të Malësisë së Madhe Arben Delaj . I cili u nda nga jeta një ditë më parë , si pasoj e një infrakti . Familjarë , shokë , miq , por edhe kolegë e artistë nga të gjitha trevat e veriut i janë përulur sot para arkivolit të të ndjerit Arben Delaj . Lot dhimbjeje , por edhe krenarie që e kishin shok dhe koleg . Kështu në këtë ditë lamtumire edhe Shoqata Kulturore Artistike “Sali Mani” dhe stafi i TV Kopliku , kanë vendosur një kurorë me lule në nderim të kolegut dhe shokut tashmë të pa harruar Arben Delaj . Të shumtë kanë qënë Artist dhe kolegë të këngëtarit tashmë të ndjerë të cilët janë shprehur për këtë humbje të madhe të parakohshme të artistit Arben Delaj .

Foto gjatë ceremonisë së lamtumirësë të fundit të Kengetarit të mirënjohur Arben Delaj / Poshtë fotografive mund të ndiqni specialen kushtuar ceremonise të lamtumires së Kengetarit Arben Delaj …

Lamtumire Arben Delaj!

Lamtumire Arben Delaj!

Posted by Televizioni Kopliku on Monday, November 13, 2017


SHARE
Artikulli i mëparshëmVjeshtë në Shkodër
Artikulli tjetër” TAKOHEMI PER NJE LIBER ”
Revista "FJALA" është në treg për shtypin shqiptar, por edhe më gjerë, që nga viti 2012, por nga vlerat që mori dhe ofroi, kjo revistë bashkangjitur dhe me aktivitete social-kulturore, lindi ideja për të krijuar për ju të dashur lexues edhe këte uebfaqe...

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here