” FALIMINDERIT SHKODER ” KJO ISHTE FRAZA EMOCIONUSE E TIFOZEVE KOSOVAR …

0
235

Grupi i Tifozëve “Dardania” nga Kosova shprehu falenderimet ndaj mikpritjes së qytetit të Shkodres . Ekipi kombëtar i Kosoves ka realizuar ndeshjet kualifikuese të Boterorit 2018 në qytetin verior të Shkodres dhe mjaftë thjesht duket që edhe se shanset ishin të pakta për kualifikim dhe po ashtu doli . Nga një gjë të paktën ngelen të kënaqur Kosovarët , nga “Kryeqyteti Verior” .


SHARE
Artikulli i mëparshëm” PETRONINASI DHE ALKATRAZI ” ( DIPTIK )
Artikulli tjetërMANIFESTIM LETRAR “VJESHTË NË SHKODËR”
Revista "FJALA" është në treg për shtypin shqiptar, por edhe më gjerë, që nga viti 2012, por nga vlerat që mori dhe ofroi, kjo revistë bashkangjitur dhe me aktivitete social-kulturore, lindi ideja për të krijuar për ju të dashur lexues edhe këte uebfaqe...

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here