Eli – G : Ja këngët e mia pas perfundimit të ” Big Brother ” …

0
266

Pytje – Pershendetje Elsamed , Cfare na thoni per momentin apo thjesht po shijoni frytet e fames dhe punes suaj ?

Përgjigje – Pershendetje per Momentin po vazhdoj me projektet e mia muzikore, kam realizuar edhe nje klip tjeter qe del rreth dates 10 shtator , gjithashtu po merrem dhe me Festivalin qe une organizoj Shkodra fest per te permbyllur edicionin e 3të. Sigurisht qe tashme emri eshte rritur publiku me njef shum me mire dhe pergjithsite jane me te medha.

Pytje –  Si e perjetuat qendrimin tuaj ne Big Brother , Shtepine me te vezhguar ne Shqiperi ?

Përgjigje – Perjetimi im ka qene shum mire, ne cdo moment aktiv dhe duke krijuar situata, jam munduar te bej loje dhe te vendos ne levizje gjithe shpine , saqe banoret u shqetesuan nga ky fakt , eshte eksperjenc shum e bukur por dhe e veshtire .

Pytje –  Sapo keni publikuar dhe nje projekt le ta quajme hitin tuaj te veres ” UN JAM ELSAMEDI ” , a ishte i veshtire realizimi i ketij projekti ?

Përgjigje – Une jam Elsamedi, eshte kenga dhe klipi i ri qe une e Realizova direkt pas daljes nga bigbrother , eshte nje keng e bukur edhe ne tekst shpreh nje autoironi, kemi ber dicka te thjesht inspiruar nga emisjoni bigbastards edhe pergjithsisht i kushtohet bigbrother, prandaj jane dhe banoret e bb mrenda ne klip sigurisht kemi hasur shum veshtersi duke qene se ka dhe shum personazhe mrenda dhe eshte e veshtir ti akordosh te gjithe

Pytje – – Me sa kemi informacione ne redaksine tone , ju sa po beni gati dhe nje projekt tjeter , mund te na thoni dicka rreth kenges tuaj te ardshme ?

Përgjigje – #A Din me Bo Twerk – titullohet kenga e rradhes, eshte nje keng per club qe te mban gjithmone ne ajer, flet pergjithsisht sesi meshkujt e dojn nje femer dhe sa shpejt e dojne(mrenda nates haha) por edhr femrat sesi e dojn mashkullin (sigurisht me leke e gjona :D) kam pyetur shum njerz para se ta nxjerr ju ka pelqyer shum
Klipi vjen nga max produksion dhe kane bere nje realizim perfekt
Kenga eshte realizuar nga maringlen boja teksti nga Eli-G (une)

Pytje –  Mardhenienia jote me Patrioten dhe ish partneren tende ne Big Brother – Ambra , a vazhdon apo gjitchka ka mbaruar ?

Përgjigje – Histori e mbaruar e pa vlere per tu kujtuar, (nuk i jap me rendesi qe ne intervistat e mia te permendet emri i sajt)

Pytje –  A do vazhdoje tashmë si cdo vit festivali ” Shkodra Fest ” i cili realizohet nga ana juaj ? Ju faliminderit për intervisten dhe ju urojme suksese ne rrugen tuaj te palodhshme te artit dhe muzikes !!!

Përgjigje : Po sigurisht qe Shkodra Fest do vazhdoje dhe me nje edicion te 4 por jemi akoma ne finalizimin e edicionit te 3te dhe ne momentin qe do perfundojme do vazhdojne pergaditet per edicionin tjeter , duke ju falenderur dhe ju per punen tuaj Dhe ju uruar shum suksese .

Faliminderit gjithashtu nga stafi i Revistes Fjala , dhe ju urojme suksese ne karrieren tuaj …


LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here