Dita Nderkombëtare e Radios / Aktivitet në Presidence

0
181

Në diten e sotme në Presidencën e shtetit Shqiptar u organizua një aktivitet me rastin e Ditës Botërore të Radios por jo vetem ky vit është shpallur edhe nga UNESCO si “Viti i Radios dhe Sportit” . Në këtë aktivitet ishin të pranishëm njerëz të ndryshem nga fusha e Radios , si : Gazetarë , komentatorë , teknik , drejtues etj . Më poshtë keni mundësinë të ndiqni aktivitetin në fjalë …

Video : 

Në ambjentet e Institucionit të Presidencës zhvillohet një aktivitet me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Radios.

Në ambjentet e Institucionit të Presidencës zhvillohet një aktivitet me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Radios.

Posted by Ilir Meta on Tuesday, February 13, 2018


SHARE
Artikulli i mëparshëmKËNGA LABE , FYELL MALI
Artikulli tjetërEduart Ndocaj dedikim “special” bashkëshortes / Gëzuar Shen Valentina ime …
Revista "FJALA" është në treg për shtypin shqiptar, por edhe më gjerë, që nga viti 2012, por nga vlerat që mori dhe ofroi, kjo revistë bashkangjitur dhe me aktivitete social-kulturore, lindi ideja për të krijuar për ju të dashur lexues edhe këte uebfaqe...

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here