DETI ËSHTË I YNI JO I GREKUT !

0
2039

Klejda Todhri (Aktiviste në qytetin e Vlorës)

Qesh se nuk qaj dot . Deti është i të gjithëve . Është i imi , i joti , i vlonjatëve dhe i Shqipëtarëve , por i grekëve nuk është . Kryeministër si mund ti falësh 12 milje Det Greqisë? Kur ne na vendos në kurrizin tonë cdo gjë qe i ndodh Vlorës dhe Shqipetarëve . Jemi ne taksapaguesit që paguajmë . Deti është një aset i vyer për vendin tonë jo vetëm për ne por dhe për promovimin e turizmit .


SHARE
Artikulli i mëparshëmKrejt Natyrale – Ushqimet Që Shpëtojnë Mushkëritë
Artikulli tjetërKARIKATURE POLITIKE
Revista "FJALA" është në treg për shtypin shqiptar, por edhe më gjerë, që nga viti 2012, por nga vlerat që mori dhe ofroi, kjo revistë bashkangjitur dhe me aktivitete social-kulturore, lindi ideja për të krijuar për ju të dashur lexues edhe këte uebfaqe...

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here