3.6 C
Koplik, AL
E shtunë, 20 Janar 2018.

Njihuni me Erikën , vajzën nga Shkodra që po shkëlqen në Suedi …

Nga : Vizion.com.al Erika Bitanji, vajza nga Shkodra ka kohë që ka rënë në sy për talentin e saj në muzikë e kërcim në...

Eli – G : Ja këngët e mia pas perfundimit të ” Big Brother...

Pytje - Pershendetje Elsamed , Cfare na thoni per momentin apo thjesht po shijoni frytet e fames dhe punes suaj ? Përgjigje - Pershendetje per Momentin...

JEHONA E BJESHKVE TE KELMENDIT

Me respekt : Agron Pllumaj . Fatmirsisht M.Madhe nuk po I shterrojnë asnjëherë , talentet. Kështu, nese do të donim te ndaleshim per të cituar...

Përmbledhtas

Ben Blushi heq dorë nga politika dhe partia Libra

Ka qënë ky statusi në rrjetin social Facebook i z. Ben Blushi ku mjaftë qartë shpjegon arsyet pse ka vendosur të heqë dorë (përkohesisht...

KRONIKA E NJË DITE

Resmi Osmani  Shenim nga Redaksia : Sinqerisht vleresojme punën dhe krijimtarine e palodhur të shkrimtarit Resmi Osmani . Vlersojmë të citohet se në krijimet e...

Rruga e Thethit , bien dakord Bashkia Shkodër dhe Banka Botërore

Më në fund, zona turistike e Thethit do të njohë ndërhyrje nga Bashkia Shkodër. Kjo edhe falë nëj bashkëpunimi me Bankën Botërore. Ka qenë...