Andrea Isufaj , Shqiptari Që Firmosi Për Chievon …

0
157

Është vetëm 17 – vjec , por e ardhmja e tijë ka shumë ngjasa të jetë shumë e ndritur , pasi arriti të shkelqejë me të rinjtë , kjo gjë nuk u anashkalua nga tranjeri i Chievos që si për rrjellojë Andrea Isufaj nënshkroi të parën kontrat profesionale me ekipin italian Chievo , kontrat e cila do zgjasë për 3 vite . Shpresojmë që edhe FEDERATA SHQIPTARE E FUTBOLLIT mos të rrije ” Duarkryq ” por ta ftojë sa më parë në kombëtare këtë talent . Nuk na mbetet gjë tjetër për të thënë vetëm që ti urojm sa më shum suksese këti talenti të spikatur …


SHARE
Artikulli i mëparshëmJETA DUHET JETUAR …!
Artikulli tjetërKush është Don Kishoti dhe pse e quajmë të marrë ?
Revista "FJALA" është në treg për shtypin shqiptar, por edhe më gjerë, që nga viti 2012, por nga vlerat që mori dhe ofroi, kjo revistë bashkangjitur dhe me aktivitete social-kulturore, lindi ideja për të krijuar për ju të dashur lexues edhe këte uebfaqe...

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here