ALBUMI I DUA LIPËS SHPËRBLEHET ME PLLAKATIN E ARTË / (Foto) …

0
160
Këngëtarja nga Kosova me famë botërore , Dua Lipa ka shënuar edhe një sukses të radhës me albumin e saj të parë …

Me albumin e saj debutues ajo është shpërblyer me pllakatin e artë , përderisa ka shitur mbi 4 milionë kopje në Britani të Madhe . “Albumi i debutues tani i artë , dhe kam shitur 4 milionë kopje në Britani të Madhe . Nuk po ‘çmendem’, ju po !!! Faleminderit, ju dua”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale .

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here